Cam follower PWKR72-2RS-XL-INA
Part number : PWKR72-2RS-XL-INA
INA
Description
The Cam Follower, known as PWKR72-2RS-XL-INA INA, has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 28 mm.