Cam follower NUKR52-A-L077-INA
Part number : NUKR52-A-L077-INA
INA
Description
The Cam Follower, known as NUKR52-A-L077-INA INA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 66 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • THICKNESS
    66  MM
  • WEIGHT
    454  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description