Cam follower MCFR-62-S-MCGILL
Part number : MCFR-62-S-MCGILL
MCGILL
Description
The Cam Follower, known as MCFR-62-S-MCGILL MCGILL, has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 29 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    24  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    29  MM
  • WEIGHT
    880  G
Description