Cam follower MCFR-52-S-MCGILL
Part number : MCFR-52-S-MCGILL
MCGILL
Description
The Cam Follower, known as MCFR-52-S-MCGILL MCGILL, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 66 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • THICKNESS
    66  MM
  • WEIGHT
    442  G
Description