Cam follower KRE35-PP-A-INA
Part number : KRE35-PP-A-INA
INA
Description
The Cam Follower, known as KRE35-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 16 mm.