Cam follower KR16-PP-A-INA
Part number : KR16-PP-A-INA
INA
Description
The Cam Follower, known as KR16-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 11 mm.