Cam follower GC90-EE-NADELLA
Part number : GC90-EE-NADELLA
NADELLA
Description
The Cam Follower, known as GC90-EE-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 100.5 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    100.5  MM
  • WEIGHT
    2370  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description