Cam follower CFKR40-V-IKO
Part number : CFKR40-V-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CFKR40-V-IKO IKO, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 20 mm.