Cam follower CF30-VR-IKO
Part number : CF30-VR-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF30-VR-IKO IKO, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 35 mm.