Cam follower CF12-FBUUR-IKO
Part number : CF12-FBUUR-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF12-FBUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 14 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Cam follower - CF12-1-VR-IKO IKO
CAM FOLLOWER CF12-1-VR-IKO
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    212  G
  • PACKAGING
    1
Description