Cam follower CF10-FBUUR-IKO
Part number : CF10-FBUUR-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF10-FBUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 12 mm.