Cam follower CF-SFU-10-B-IKO
Part number : CF-SFU-10-B-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF-SFU-10-B-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 12 mm.
  20 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    44  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description