Agricultural bearing PW781300090CSHD-PFI
Part number : PW781300090CSHD-PFI
PFI
Description
This agricultural bearing from PFI and known under the reference PW781300090CSHD-PFI has an inside diameter of 78mm, an outside diameter of 130mm and a thickness of 90mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    78  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    90  MM
  • WEIGHT
    4744  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
  • APPLICATIONS
Description