Thrust washer WS80150-IKO
Part number : WS80150-IKO
IKO
Description
The WS80150-IKO IKO Thrust Washer measures 80 mm inside diameter, 150 mm outside diameter and 8 mm in thickness.
  6 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • MATERIAL
    STEEL
  • WEIGHT
    790  G
  • PACKAGING
    1
Description