Thrust washer CP2-17-30-NADELLA
Part number : CP2-17-30-NADELLA
NADELLA
Description
The CP2-17-30-NADELLA NADELLA Thrust Washer measures 17 mm inside diameter, 30 mm outside diameter and 2 mm in thickness.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - AS1730-INA INA
THRUST WASHER AS1730-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    17  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    2  MM
  • MATERIAL
    STEEL
  • WEIGHT
    6  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description