Thrust washer AS160200-INA
Part number : AS160200-INA
INA
Description
The AS160200-INA INA Thrust Washer measures 160 mm inside diameter, 200 mm outside diameter and 1 mm in thickness.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    160  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    200  MM
  • WEIGHT
    90  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description