SP72-SEEGER
Compare product
jonc d'arrêt
SP72-SEEGER
72
Part number : SP72-SEEGER
Trustpilot
Trustpilot
Description
Jonc D'arrêt SP72-SEEGER, Inside diameter 72 mm, Outside diameter 0 mm, Thickness 1.12 mm
REQUEST A QUOTE
Secure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
BRAND
SEEGER
N° EAN13
INSIDE DIAMETER
72 MM
THICKNESS
1.12 MM
PACKAGING
1
Description