FRB11-120-SKF
Compare product
jonc d'arrêt
FRB11-120-SKF
110
Part number : FRB11-120-SKF
Trustpilot
Trustpilot
Description
Jonc D'arrêt FRB11-120-SKF, Inside diameter 110 mm, Outside diameter 120 mm, Thickness 11 mm
REQUEST A QUOTE
Secure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
WIPER SEAL
RIA-80X95X7-10-NBR90
80
TECHNICAL DATA
BRAND
SKF
N° EAN13
INSIDE DIAMETER
110 MM
OUTSIDE DIAMETER
120 MM
THICKNESS
11 MM
WEIGHT
71 G
PACKAGING
2
Description