Lock nut MSW-65.46-SPIETH
Part number : MSW-65.46-SPIETH
SPIETH
Description
This lock nut MSW-65.46-SPIETH with an inside diameter of 65mm, an outside diameter of 110mm and a thickness of 46mm.
  8 to 10 days (6 hours ago )
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    65  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    110  MM
  • THICKNESS
    46  MM
  • WEIGHT
    41  G
  • SPECIFIC
    0
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description