Lock nut MSR-42X1.50-SPIETH
Part number : MSR-42X1.50-SPIETH
SPIETH
Description
This lock nut MSR-42X1.50-SPIETH with an inside diameter of 42mm, an outside diameter of 60mm and a thickness of 22mm.
  6 parts in stock (15 hours ago )
  • INSIDE DIAMETER
    42  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    215  G
  • SPECIFIC
    N/A
Description