Lock nut MSR-25X1.50-SPIETH
Part number : MSR-25X1.50-SPIETH
SPIETH
Description
This lock nut MSR-25X1.50-SPIETH with an inside diameter of 25mm, an outside diameter of 45mm and a thickness of 20mm.
  11 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    860  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description