PAP bush TUP1-60X20
Part number : TUP1-60X20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference TUP1-60X20 Generic has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 65 mm and a length of 25 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    60  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    65  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    20  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description