PAP bush PCM3540-39-SKF
Part number : PCM3540-39-SKF
SKF
Description
The Pap Bush known by the reference PCM3540-39-SKF SKF has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 39 mm and a length of 40 mm.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    39  MM
  • THICKNESS
    40  MM
  • TYPE
    PCM
  • SPECIFIC
    39
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description