PAP bush PCM081006-E-SKF
Part number : PCM081006-E-SKF
SKF
Description
The Pap Bush known by the reference PCM081006-E-SKF SKF has an inside diameter of 810 mm, an outside diameter of 10 mm and a length of 6 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    810  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    10  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • TYPE
    PCM
  • WEIGHT
    1  G
  • SPECIFIC
    E
  • PACKAGING
    1
Description