PAP bush PAP9510050-P14
Part number : PAP9510050-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP9510050-P14 Generic has an inside diameter of 95 mm, an outside diameter of 100 mm and a length of 50 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP4050-P20 GEN
PAP BUSH PAP4050-P20
  • INSIDE DIAMETER
    95  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    280  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description