PAP bush PAP8085100-P14
Part number : PAP8085100-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP8085100-P14 Generic has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 85 mm and a length of 100 mm.
  4 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    410  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description