PAP bush PAP4520-P20
Part number : PAP4520-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP4520-P20 Generic has an inside diameter of 45 mm, an outside diameter of 50 mm and a length of 20 mm.
  46 parts in stock (12 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust ball bearing - 51103 GEN
THRUST BALL BEARING 51103
PAP bush - PAP4540-P10 GEN
PAP BUSH PAP4540-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    40  G
  • PACKAGING
    1
Description