PAP bush PAP3520-P20
Part number : PAP3520-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP3520-P20 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 39 mm and a length of 20 mm.
  50+ parts in stock (1 day ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP3020-P20 GEN
PAP BUSH PAP3020-P20
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    39  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    26  G
  • SPECIFIC
    P20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description