PAP bush PAP3510-P10
Part number : PAP3510-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP3510-P10 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 39 mm and a length of 10 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6005-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6005-2RS
PAP bush - PAP3550-P10 GEN
PAP BUSH PAP3550-P10
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    39  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    17  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description