PAP bush PAP3010-P10
Part number : PAP3010-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP3010-P10 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 34 mm and a length of 10 mm.
  7 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-LLU-C3-NTN NTN
spec_icon
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-LLU-C3-NTN
PAP bush - PAP3015-P10 GEN
PAP BUSH PAP3015-P10
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    34  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    15  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description