PAP bush PAP2810-P10
Part number : PAP2810-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP2810-P10 Generic has an inside diameter of 28 mm, an outside diameter of 32 mm and a length of 10 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6303-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6303-SKF
PAP bush - PAP2815-P10 GEN
PAP BUSH PAP2815-P10
  • INSIDE DIAMETER
    28  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    13  G
Description