PAP bush PAP260100-P10
Part number : PAP260100-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP260100-P10 Generic has an inside diameter of 260 mm, an outside diameter of 265 mm and a length of 100 mm.
  8 to 10 days (12 hours ago )
  • INSIDE DIAMETER
    260  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    265  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    1500  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description