PAP bush PAP2025-P20
Part number : PAP2025-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP2025-P20 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 23 mm and a length of 25 mm.
  50+ parts in stock (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-35X47X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-35X47X7-NBR
PAP bush - PAP2020-P20 GEN
PAP BUSH PAP2020-P20
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    23  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    17  G
Description