PAP bush PAP20060-P20
Part number : PAP20060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP20060-P20 Generic has an inside diameter of 200 mm, an outside diameter of 205 mm and a length of 60 mm.
  8 to 10 days (12 hours ago )
  • INSIDE DIAMETER
    200  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    205  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    597  G
  • SPECIFIC
    P20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description