PAP bush PAP20050-P20
Part number : PAP20050-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP20050-P20 Generic has an inside diameter of 200 mm, an outside diameter of 205 mm and a length of 50 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    200  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    205  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    500  G
  • PACKAGING
    1
Description