PAP bush PAP1825-P20
Part number : PAP1825-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1825-P20 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 20 mm and a length of 25 mm.
  32 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-2RSH-SKF
PAP bush - PAP1825-P10 GEN
PAP BUSH PAP1825-P10
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    20  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description