PAP bush PAP180100-P20
Part number : PAP180100-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP180100-P20 Generic has an inside diameter of 180 mm, an outside diameter of 185 mm and a length of 100 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    180  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    185  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description