PAP bush PAP180100-P10-KS
Part number : PAP180100-P10-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP180100-P10-KS KS has an inside diameter of 180 mm, an outside diameter of 185 mm and a length of 100 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    180  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    185  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    1354  G
  • PACKAGING
    1
Description