PAP bush PAP1620-P20
Part number : PAP1620-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1620-P20 Generic has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 20 mm.
  45 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSM - TSM008-C GEN
ROD END TSM TSM008-C
PAP bush - PAP1615-P20 GEN
PAP BUSH PAP1615-P20
  • INSIDE DIAMETER
    16  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    6  G
Description