PAP bush PAP1610-P10
Part number : PAP1610-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1610-P10 Generic has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 10 mm.
  20 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP1612-P10 GEN
PAP BUSH PAP1612-P10
Hydraulic seal - US-14X26X5-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-14X26X5-PU94
  • INSIDE DIAMETER
    16  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    4  G
Description