PAP bush PAP16080-P10
Part number : PAP16080-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP16080-P10 Generic has an inside diameter of 160 mm, an outside diameter of 165 mm and a length of 80 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    160  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    165  MM
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    764  G
Description