PAP bush PAP16060-P20
Part number : PAP16060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP16060-P20 Generic has an inside diameter of 160 mm, an outside diameter of 165 mm and a length of 60 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    160  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    165  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    475  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description