PAP bush PAP1520-P20
Part number : PAP1520-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1520-P20 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 17 mm and a length of 20 mm.
  50+ parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6002-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6002-2RSH-SKF
PAP bush - PAP1520-P10 GEN
PAP BUSH PAP1520-P10
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    17  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description