PAP bush PAP15050-P20
Part number : PAP15050-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP15050-P20 Generic has an inside diameter of 150 mm, an outside diameter of 155 mm and a length of 50 mm.
  8 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    150  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    155  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    150  G
  • SPECIFIC
    20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description