PAP bush PAP150100-P10-KS
Part number : PAP150100-P10-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP150100-P10-KS KS has an inside diameter of 150 mm, an outside diameter of 155 mm and a length of 100 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    150  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    155  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    50  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description