PAP bush PAP1415-P14
Part number : PAP1415-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1415-P14 Generic has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 16 mm and a length of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
PAP bush - PAP1415-P10 GEN
PAP BUSH PAP1415-P10
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    16  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    17  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description