PAP bush PAP14080-P20
Part number : PAP14080-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP14080-P20 Generic has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 80 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    680  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description