PAP bush PAP14080-P10
Part number : PAP14080-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP14080-P10 Generic has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 80 mm.
  10 parts in stock (4 days ago )
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    680  G
Description