PAP bush PAP14060-P20
Part number : PAP14060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP14060-P20 Generic has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 60 mm.
  3 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP3530-P20 GEN
PAP BUSH PAP3530-P20
Circlip Pliers - OS1125BL-CLAS CLAS
CIRCLIP PLIERS OS1125BL-CLAS
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    550  G
  • SPECIFIC
    P20
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description