PAP bush PAP14060-P10-KS
Part number : PAP14060-P10-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP14060-P10-KS KS has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 60 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    500  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description